top of page

Kaip atsirado Speakly?

Updated: Jan 29, 20212018 m. Speakly įkūrė Ott ir Ingel, du kalbų tyrėjai ir poliglotai. Tačiau istorija iki Speakly taip pat įdomi, todėl ir ja pasidalinsime.


Speakly istorija prasidėjo prieš daugiau nei dvylika metų, kai vienas iš steigėjų Ott Ojamets nusprendė išsiaiškinti kalbų mokymosi paslaptį - atrasti būdą, kaip kalbas išmokti greičiau, negu mokomės mokyklose ar naudojantis tradicine metodologija.


Pradžia


Po ilgus metus trukusių tyrimų, mokymo(si) ir vertimo iš daugybės skirtingų kalbų, 2012 m. Ott išleido originalią kalbų mokymosi metodologiją - LIVE-methodology.


Joje sukauptos naujausios inovatyvaus kalbų mokymosi žinios bei pateikiami reikalingiausi aspektai, norint kalbą išmokti per kelis mėnesius. Visa tai unikalaus metodo, naudojančio statistines analizes, dėka.Mokytojavimas


Išleidęs metodologiją Ott įsteigė kalbų mokymo įmonę, kurioje buvo taikomos jo sukurtos metodologijos idėjos ir atitinkamai siūlomos kalbų mokymo pamokos tiek įmonėms, tiek privatiems klientams skirtingose šalyse.


Per 3.5 metų laikotarpį, kol vadovavo šiai įmonei, jis sutiko Ingel, kuri įmonėje dirbo mokytoja ir visada gaudavo pačius geriausius atsiliepimus iš studentų, todėl tapo geriausia mokytoja visoje įmonės komandoje.


Taigi, svarstant su kuo įsteigti Speakly, Ingel tiko idealiai ir ne tik dėl savo plataus kalbų spektro (ji moka net daugiau kalbų nei Ott), bet ir dėl vertėjos bei mokytojos patirties.


Keli metai tyrimų


Speakly konceptas Ott ir Ingel rankose vystėsi labai natūraliai. Sukūrus LIVE metodologiją ir kelis metus vadovavus kalbų mokymo įmonei, visos Ott ir Ingel sukauptos žinios bei tyrimai buvo panaudoti kalbų mokymosi programėlei sukurti.


Įdomus faktas yra tai, kad per tuos 3.5 metų vadovaujant įmonei, Ott, Ingel bei jų komanda ištyrė ir išanalizavo tūkstančių studentų duomenis: kalbėjimo būdus, realius pokalbius ir t. t. Šis tyrimas tapo didžiąja Speakly pagrindo dalimi.


Jokių trumpesnių kelių


Kaip sakoma, “žmonės linkę pervertinti tai, ką galima nuveikti per metus ir nuvertinti tai, ką galima nuveikti per penkerius ar dešimtį metų.” Ir išties Speakly programėlės (tokios, kokią žinome šiandien) kūrimui prireikė dešimtmečio.


Šiandien Speakly komandą sudaro talentingi programuotojai, kūrybingi kalbų specialistai bei partnerinės įmonės, kurių visų dėka atradome efektyviausią būdą mokyti kalbų su Speakly.101 views0 comments

コメント


bottom of page