top of page

Zeptal jsem se 3 polyglotů, jak se rychle naučit jazyk
Většina z nás se cizí jazyky učí na školách, jejichž efektivita výuky je přinejmenším sporná.


Ze sledování obsahu Speakly už možná víte, že se vám snažíme poskytnout ty nejlepší rady, které vám pomohou mluvit cizími jazyky rychleji než kdykoli předtím. Kdo jiný by vám mohl poradit lépe než skuteční polygloti, kteří mají hluboké znalosti o tom, jak učení jazyků funguje - a jak se můžete lépe učit i vy.


V tomto příspěvku na blogu najdete praktické rady, jak se rychleji naučit cizí jazyky, které vám nabídnou tři špičkoví polygloti na YouTube. Užijte si to!Tip 1: Zaměřte se na každodenní poslech


V následujícím videu si povídáme s polyglotkou Laurou Maliszewskou o tom, jak je každodenní poslech nesmírně důležitý pro úspěch v cílovém jazyce, a to již od prvního dne.Na Lauřin YouTube kanál se můžete podívat zde.Tip 2: Učte se jen to nezbytné


V následujícím videu si s polyglotkou Lindie Botesovou povídáme o tom, jak důležité je vyhnout se na začátku učení jazyka zbytečnostem. Hlavní pozornost by se měla soustředit pouze na nejdůležitější slovní zásobu cílového jazyka a studijní obsah optimalizovaný pro vaši úroveň. To je klíčem k rychlejšímu dosažení konverzačních dovedností.Na YouTube kanál Lindie se můžete podívat zde.


Tip 3: Vytvořte si jazykové prostředí


V níže uvedeném videu diskutujeme s polyglotem Big Bongem o tom, jak důležité je vytvořit si jazykové prostředí cizího jazyka, abyste se učili v každodenním životě. Jedním z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak toho dosáhnout, je sledovat spoustu kanálů na YouTube, které obsahují váš cílový jazyk.Na Bongův YouTube kanál se můžete podívat zde.


123 views0 comments

Comments


bottom of page