top of page

Zapytałem 3 poliglotów, jak szybko nauczyć się języka
Większość z nas czerpie swoje umiejętności w językach obcych z systemu szkolnego, który jest co najmniej wątpliwy, jeśli chodzi o efektywność metod nauczania.


Jeśli śledzisz naszą aktywność, to pewnie już wiesz, że staramy się udzielać najlepszych porad, które pomogą Ci szybciej niż kiedykolwiek wcześniej zacząć mówić w języku obcym. Wierzymy, że najlepiej zasięgać porad od prawdziwych poliglotów, którzy rozumieją tajniki nauki języków obcych i wiedzą, jak najlepiej podejść do nauki.


W tym artykule znajdziesz praktyczne porady od trzech wiodących poliglotów na Youtube odnośnie tego, jak szybciej uczyć się języków. Miłej lektury!Wskazówka 1: Codzienne słuchanie priorytetem


W poniższym filmiku rozmawiamy z poliglotką Laurą Maliszewską o tym, dlaczego codzienne słuchanie języka obcego od pierwszego dnia nauki jest kluczem do sukcesu.Możesz sprawdzić kanał Youtube Laury tutaj.Wskazówka 2: Ucz się tylko tego, co potrzebne


W poniższym filmie wraz z poliglotką Lindie Botes mówimy o tym, jak ważne jest unikanie zbędnych elementów w początkowej fazie nauki języka. Na pierwszym miejscu powinniśmy przyswoić najważniejsze słownictwo z nowego języka oraz zagłębić się w język, korzystając z materiałów dopasowanych do naszego poziomu. To są właśnie kluczowe czynności, które szybko pozwolą nam osiągnąć dobry poziom w mowie.Pod tym linkiem możesz zobaczyć kanał Lindie.


Wskazówka 3: Otocz się językiem obcym


W poniższym filmiku rozmawiamy z poliglotą Big Bong o tym, jak ważne, by stworzyć z języka obcego część naszego otoczenia, dzięki czemu będziemy się uczyć w naszym codziennym życiu. Jednym z najlepszych i najprostszych sposobów na to jest obserwowanie wielu kanałów na Youtube w naszym języku nauki.Kliknij tutaj, aby obejrzeć kanał Big Bonga.


2,664 views0 comments

Comments


bottom of page