top of page

Przedstawiamy Speakly Gold Club: Zdobywaj darmowe vouchery na loty dzięki regularnej nauce języka!Niezależnie od tego, czy uczysz się języka ze względu na pracę, chęć rozwoju czy podróżowania, Speakly zawsze dokłada starań, aby proces nauki był zabawny, angażujący i skuteczny. Właśnie dlatego stworzyliśmy nową funkcję, która przeniesie Twoją naukę języka na nowe wyżyny - dosłownie!


Przedstawiamy Speakly Gold Club, funkcję, która nagradza Twoją ciężką pracę i zaangażowanie w naukę języka darmowymi voucherami na loty. Dzięki Speakly Gold Club, Twój postęp w nauce języka może zabrać Cię do wymarzonych miejsc na całym świecie.


Jak działa Speakly Gold Club?


Gold Club został stworzony po to, aby motywować Cię do regularnego osiągania swojego dziennego celu. Jeśli Twoja liczba dni nauki z rzędu osiągnie 7 lub więcej, będziesz mógł zdobyć darmowe vouchery od wybranej linii lotniczej. Co poniedziałek 3 vouchery lotnicze o wartości 100 EUR (każdy) zostaną rozlosowane między wszystkimi uczestnikami, którzy spełnią wyżej opisane warunki konkursu. 😎


Wyjaśniamy proces krok po kroku:

  1. Osiągaj swój dzienny cel: Zaangażuj się w naukę i każdego dnia osiągaj swój dzienny cel, aby rosła Twoja ilość dni nauki z rzędu.

  2. Odblokuj nagrody Gold Club: Gdy Twój wynik osiągnie 7 lub więcej dni z rzędu, zaczniesz uczestniczyć w cotygodniowej loterii, w której można zdobyć darmowe vouchery na loty z wybraną przez siebie linią lotniczą.

  3. Jeśli zostaniesz wylosowany, skontaktujemy się z Tobą i przyślemy Ci wybrane przez Ciebie vouchery lotnicze, abyś mógł praktykować zdobyte umiejętności językowe podczas podróży.


Dlaczego stworzyliśmy Speakly Gold Club?


W Speakly wierzymy, że nauka języków obcych to podróż, która może otwierać nowe możliwości i doświadczenia, a także wspierać rozwój osobisty. Podróż do kraju, w którym mówi się w języku, którego się uczysz, może być jednym z najbardziej cennych i niezapomnianych doświadczeń.


Rozumiemy też, że zachowanie motywacji i wytrwałości w nauce języka może być sporym wyzwaniem. Właśnie dlatego stworzyliśmy Gold Club - aby nagrodzić Twoje zaangażowanie w naukę i inspirować Cię do dalszych wysiłków. Dzięki Gold Club zyskasz namacalny cel, co da Ci dodatkowy impuls do osiągania zamierzonych planów i poznawania języka, którego się uczysz.


Wskazówki, jak zachować postęp w nauce


Poniżej zamieszczamy kilka porad, jak zwiększyć szansę na wygraną i zachować determinację w nauce:


  1. Ustal realistyczne cele: Wybierz dzienny cel, który jest osiągalny i zrównoważony dla Twojego harmonogramu.

  2. Korzystaj z funkcji Speakly: Wykorzystuj różnorodne formy aktywności ze Speakly, aby nauka była dla Ciebie wciągająca i przyjemna.

  3. Bądź zaangażowany: Udostępniaj swoje cele i postępy przyjaciołom, rodzinie lub innym użytkownikom Speakly, aby utrzymać motywację i poczucie odpowiedzialności za dążenie do swoich zamierzeń.

  4. Doceniaj swoje osiągnięcia: Ciesz się z postępów, bez względu na to, jak małe są. Każdy dzień, w którym osiągasz swój dzienny cel, zbliża Cię o krok do wymarzonego celu.


Czy jesteś gotowy dołączyć do Gold Club?


Zacznij już dziś - zaktualizuj aplikację Speakly na swoim urządzeniu, ustaw swój dzienny cel nauki i postaraj się go wypełniać każdego dnia. Kto wie, może kolejna sesja ze Speakly okaże się biletem na Twoje wymarzone wakacje!


Wesołej nauki i bezpiecznej podróży!
5,993 views1 comment

1 Comment


Kiedy wyniki cotygodniowych losowań? 😀

Like
bottom of page