top of page

Miks maksta Speakly eest kui sinu tööandja saab seda sinu eest teha?

Updated: Jan 28, 2021Olgem ausad - Speakly õpe on äärmiselt taskukohane. Näiteks kolmekuise Premium õppe Speakly programmiga saad sa sama hinnaga kui ühe kohtumise eraõpetajaga. Kui sellele nii mõtlema hakkad, siis on see ju täitsa kreisi.


Samal ajal on Speakly nagu super-tark eraõpetaja.

  1. Speakly annab sulle reaalajas tagasisidet sinu häälduse kohta.

  2. Speakly jälgib reaalajas sinu mälu tööd ja küsib sõnu ning lauseid just sulle sobival ajal, et need sulle meelde jääksid.

  3. Speakly on sinu jaoks alati olemas - nii arvutis kui ka telefonis.

  4. Speakly arendab korraga kõiki keele osasid: sõnavara, rääkimist, arusaamist ja kirjutamisoskust.

Hea ülevaate Speakly hindadest saad sellelt lingilt.


Kui sa aga tunned, et selle pisikese summa investeerimine enda keeleoskusesse on sinu jaoks liiga palju, siis on olemas ka teine võimalus: Speakly Business.


Las sinu tööandja toetab su isiklikku arengut


Paljud firmad kasutavad Speaklyt selleks, et enda töötajate isiklikku arengut toetada. Lõppude lõpuks oleme me ju kõik lihtsalt inimesed, kes tahavad olla parimad versioonid iseendast.


Kõigil on ju vähemalt üks võõrkeel, mille rääkimisest ta alati unistanud on. Olen kindel, et ka sinul!


Saa tasuta keeleõpe endale ja oma töökaaslastele


Keele õppimine unikaalse Speakly meetodiga on miski, mida sa peaksid kindlasti ise kogema. Ja enne kui sa oled päriselt näinud, kuidas see sinu jaoks töötab ei eelda me loomulikult, et sa tasulise õppega liitud.


Me soovime, et näeksid kõigepealt päris tulemusi. Seepärast anname me tasuta 1-kuise prooviperioodi kõigile ettevõtetele, keda huvitab Speakly proovimine. See kõik toimib järgmiselt:


SAMM 1: Saada see link oma juhile või HR-juhile, et saada endale ja oma töökaaslastele tasuta 1-kuine õpe Speaklyga.


SAMM 2: Saadame sinu firmale kuise õppe järel statistilise ülevaate selle kohta, kuidas õppijatel läks, kes proovikuust enim kasu sai ja millised olid tulemused.


SAMM 3: Kui sulle kogu õppekogemus meeldis, siis saab tööandja sulle sobiva õppepaketi välja valida ja sinu keeleoskuse arengut toetada.


Nii lihtne see ongi!


Kas oled valmis oma keeleõppe eesmärke täitma?


Kui sind tabas nüüd inspiratsioon koos töökaaslastega Speakly järele proovida, siis saada see info oma juhile või HR-juhile.


Meil on alati hea meel uute ja inspireerivate firmade ning organisatsioonidega koostööd teha, et olla kõik parimad versioonid iseendast!257 views0 comments

Comentários


bottom of page