top of page

Iegūsti bezmaksas aviobiļešu kuponus turpinot savu valodu apguves periodu!Neatkarīgi no tā, vai tu mācies valodu darba, personīgās izaugsmes vai ceļošanas nolūkā, Speakly vienmēr cenšas padarīt šo procesu jautru, saistošu un efektīvu. Šodien mēs ar prieku iepazīstinām ar jaunu funkciju, kas tavu valodas apguves ceļojumu pacels jaunā līmenī - burtiski!


Iepazīsties ar Speakly Gold Club, tas apbalvos tavu smago darbu un centību valodu apguvē ar bezmaksas aviokompāniju kuponiem. Pateicoties Gold Club, tavi valodas apguves panākumi varēs aizvest tevi uz taviem sapņu ceļojumiem visā pasaulē.


Kā darbojas Speakly Gold Club


Gold Club ir izveidots, lai motivētu tevi sasniegt ikdienas mācību mērķus un veidot konsekventu mācību procesu. Kad sasniegsi 7 vai vairāk dienu garu periodu, tu varēsi pretendēt uz bezmaksas aviobiļešu kuponiem no izvēlētās aviokompānijas. Katru pirmdienu starp visiem apguvējiem, kuri ir sasnieguši 7 vai vairāk dienu periodu, tiek izdalīti 3x100 EUR aviobiļešu kuponi. 😎


Lūk, kā tas darbojas:

  1. Sasniedz savu dienas mērķi: saglabā apņēmību un katru dienu izpildi savu dienas mērķi, lai turpinātu savu periodu.

  2. Atbloķē Gold Club balvas: Pēc tam, kad būsi sasniedzis 7 vai vairāk dienu periodu, tu sāksi piedalīties iknedēļas loterijā par bezmaksas aviobiļešu kuponiem no tavas izvēlētās aviokompānijas.

  3. Ja kļūsi par uzvarētāju, mēs ar tevi sazināsimies un nosūtīsim tavas izvēlētās aviokompānijas kuponus, lai tu varētu sākt praktizēt apgūtās valodas prasmes ceļojuma laikā.


Kāpēc mēs izveidojām Gold Club


Šeit, Speakly, mēs uzskatām, ka valodu apguve ir ceļojums, kas var atvērt durvis jaunām iespējām, pieredzei un personīgajai izaugsmei. Ceļošana uz valsti, kurā runā valodā, kuru tu apgūsti, var būt viena no vispilnvērtīgākajām un aizraujošākajām pieredzēm, ko tu vari gūt.


Mēs arī saprotam, ka uzturēt motivāciju un konsekvenci valodas apguvē var būt sarežģīti. Tāpēc mēs izveidojām Gold Club, lai apbalvotu tavu centību mācīties un iedvesmotu tevi turpināt mācīties. Izmantojot Gold Club, tev būs taustāms mērķis, kura sasniegšanai jāstrādā, kas dos papildu stimulu sasniegt savus ikdienas mērķus un ļaus iegremdēties valodas apguvē.


Padomi, kā uzturēt savu periodu


Lai gūtu maksimālu labumu no Gold Club, šeit ir daži padomi, kā saglabāt periodu un maksimāli palielināt balvas:

  1. Izvirzi sasniedzamus mērķus: Izvēlies ikdienas mērķi, kas ir sasniedzams un ilgtspējīgs tavam grafikam.

  2. Izmanto Speakly funkcijas: Izmanto Speakly daudzveidīgo aktivitāšu, nodarbību un resursu klāstu, lai mācīšanās būtu saistoša un patīkama.

  3. Paliec atbildīgs: Dalies savos mērķos un progresā ar draugiem, ģimeni vai citiem Speakly audzēkņiem, lai saglabātu savu atbildību un motivāciju.

  4. Atzīmē savus sasniegumus: Atzīmē savus sasniegumus, lai cik mazi tie būtu. Katra diena, kad sasniedz savu mērķi, tevi pietuvina vienu soli tuvāk tavam sapņu ceļojumam.


Vai esi gatavs pievienoties Gold Club?


Sāc jau šodien, atjaunino savu Speakly lietotni, uzstādi dienas mērķi un veidojo savu sēriju. Kas zina, nākamā valodas nodarbība var būt biļete uz tavu sapņu atvaļinājumu!


Laimīgu mācīšanos un drošu ceļošanu!91 views0 comments

Comments


bottom of page