top of page

Dlaczego płacić za Speakly, jeśli może to robić Twój pracodawca?Nauka ze Speakly jest w naprawdę przystępnej cenie. Możesz kupić trzy miesiące nauki ze Speakly ze wszystkimi funkcjami Premium za cenę równą jednej sesji z korepetytorem. To szalone, jeśli się nad tym zastanowić.


Jednocześnie, Speakly właściwie JEST jak bardzo dobry prywatny korepetytor.

  1. Daje Ci na bieżąco informację zwrotną na temat Twojej wymowy.

  2. Rozumie Twoje sposoby zapamiętywania i pyta Cię o słowa i wyrażenia w taki sposób, aby zakorzeniły się one w Twojej pamięci długotrwałej.

  3. Jest zawsze w Twoim zasięgu - na komputerze i w smartfonie.

  4. Aktywnie rozwija wszystkie aspekty języka: słownictwo, mówienie, rozumienie i pisanie.

Jeśli interesuje Cię nasz cennik, możesz zapoznać się z nim na tej stronie.


Jeśli jednak wciąż nie chcesz inwestować tej skromnej kwoty w naukę języka i rozwój, istnieje jeszcze jedna opcja: Speakly Business.


Niech Twój pracodawca wspiera Twój rozwój osobisty


Wiele firm korzysta ze Speakly, aby wesprzeć rozwój osobisty swoich pracowników. Koniec końców, wszyscy jesteśmy ludźmi, chcemy się rozwijać i być najlepszą wersją samych siebie.


W dodatku, każdy ma wymarzony język, w którym od zawsze chciał mówić. Jestem pewny, że Ty też taki masz!


Zdobądź bezpłatną naukę dla wszystkich w swojej firmie


Chcemy, abyś wraz ze swoimi kolegami i koleżankami z zespołu przekonał się o wartości Speakly w swojej pracy. Nie oczekujemy też, że od razu kupisz plan Speakly bez wcześniejszego przekonania się, czym jest nasz program.


Chcemy Ci pokazać, jak to działa i że to naprawdę działa. Dlatego też oferujemy bezpłatny miesiąc nauki dla wszystkich firm, które chciałyby się przekonać, co potrafi Speakly. Wygląda to następująco:


Krok nr 1: Wyślij ten link do swojego menadżera lub dyrektora HR, aby zdobyć dla siebie i swoich kolegów i koleżanek z pracy bezpłatny miesiąc nauki.


Krok nr 2: Po miesiącu nauki możemy wysłać raport do Twojej firmy, który pokazuje, jak wszystkim idzie i kto najaktywniej czerpie z nauki.


Krok nr 3: Jeśli podoba Ci się nauka z nami, Twoja firma może za nią płacić, aby wesprzeć rozwój Twoich zdolności językowych.


To takie proste!


Gotowy osiągnąć swoje plany w nauce języka?


Jeśli jesteś zainspirowany naszą propozycją, podziel się możliwością nauki ze Speakly ze swoim menedżerem lub dyrektorem HR.


Zawsze jesteśmy chętni na współpracę z nowymi firmami, aby pomóc każdemu stać się najlepszą wersją siebie!573 views0 comments

Comments


bottom of page